Лісові пожежі на Канарах: місцева влада оголосила безпрецедентну екологічну катастрофу

На боротьбу з вогнем направили 14 літаків і вертольотів, а також близько 700 рятувальників, зокрема 200 військових — Лісові пожежі на Канарах: місцева влада оголосила безпрецедентну екологічну катастрофу
На боротьбу з вогнем направили 14 літаків і вертольотів, а також близько 700 рятувальників, зокрема 200 військових
Площа, охоплена полум’ям, збільшилася з 3,4 тисяч до 6 тисяч гектарів Об этом сообщает newslocator.in.ua со ссылкой на СМИ.


У північній частині іспанського острова Гран-Канарія вже евакуювали понад дев’ять тисяч людей


На Канарах внаслідок масштабних лісових пожеж у північній частині іспанського острова Гран-Канарія місцева влада змушена була евакуювати понад дев’ять тисяч людей.


Про це повідомляє BBC.


«Понад 9 тисяч людей евакуювали через лісові пожежі на півночі іспанського острова Гран-Канарія, третього за величиною серед Канарських островів. Влада вже заявила про безпрецедентну екологічну катастрофу», — йдеться в повідомленні.


Як повідомлялося, пожежі на острові почалися минулої суботу неподалік міста Техеда. Вогонь просувається у двох напрямках гірською місцевістю. «Лише за ніч із суботи на неділю площа, охоплена полум’ям, збільшилася з 3,4 тисяч до 6 тисяч гектарів», — інформують рятувальники.


За словами чиновників, зусиллям у боротьбі з пожежами перешкоджають високі температури, сильний вітер і низька вологість.


На боротьбу з вогнем направили 14 літаків і вертольотів, а також близько 700 рятувальників, зокрема 200 військових.


Полум’я досі не дійшло до житлових районів і туристичних місць, але поширилося у природний парк Тамадаба, де ростуть одні з найстаріших соснових лісів острова.


У деяких районах полум’я було настільки сильним, що літаки, які скидають воду, не могли там працювати.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/lisovi-pozhezhi-na-kanarah-misceva-vlada-ogolosila-bezprecedentnu-ekologichnu-katastrofu-619121.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя