Цей холод надовго: вітряна і прохолодна погода затримається в Україні

Цей холод  надовго: вітряна і прохолодна погода затримається в Україні

Холод не лише триватиме найближчим часом в Україні, а й ще більше підсинить наші ранкові та вечірні носи.
Об этом сообщает nordportal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Бо найближчої ночі температура повітря у більшості областей України опуститься до +7+14 градусів (перша карта). Такий нерадісний прогноз опублікувала синоптик Наталка Діденко.
Вдень потепліє, звичайно. Очікується +17+24 градуси.
У південній частині 10 липня буде +12+16 градусів, вдень +23+26 градусів.

Дощі в більшості областей України пройдуть разом із атмосферними фронтами північно-східного циклону з дивним ім`ям Pirmin. Друга карта.
А ось вплив навіть аж такого далекого атлантичного антициклону Winnie, та й ім`я у нього якесь симпатичніше, зумовить переважно суху погоду у нашій південній частині та на південному сході.

На Заході та Півночі завтра — поривчастий вітер.

У Києві у середу, 10 липня, очікується періодичний дощ, часом рвучкий західний вітер, вночі +12+14 градусів, вдень близько +20 градусів.

Ця практично вереснева свіжість серед липня ще потриває довгенько в Україні, на спеку не розраховуйте, одягайтеся і живіть згідно прогнозу погоди, самої погоди і ваших смаків.

Усі так нарікали на літню спеку, що вона надулася і пішла. Кажуть, що не треба озвучувати свої бажання, а то вони можуть здійснитися))
Але тепліша погода ще, звичайно, буде.
Адже ж — літо!


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Pogoda/tsey-holod-nadovgo-vitryana-i-proholodna-pogoda-zatrimaetsya-v-ukrayin-10899934.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя